» » » Науково-практична конференція «Юридична весна: права людини в умовах воєнного стану»

Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції «Юридична весна: права людини в умовах воєнного стану», яка відбудеться 15 квітня 2024 року.
Організаторами конференції виступають: кафедра теорії права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти, а також практичні працівники, які займаються науковими дослідженнями у сфері права.
Науково-практична конференція буде проходити у форматі онлайн у сервісі відеоконференцзв’язку Zoom за посиланням:
Ідентифікатор конференції:
976 748 3884.
Код доступу:
0QWZw3
Початок роботи конференції о 10:00.

Інформаційний лист  konferencja.pdf
Завантажити Переглянути онлайн